Bačka rutinski savladala Bajšu (FOTO+VIDEO)

YouTube video

Fudbaleri Bačke ugostili su ekipu Bajše u okviru 27. kola Vojvođanske lige grupa Sever i ostvarili ubedljiv trijumf rezultatom 4:0 (2:0).

Strelci: Bašić Palković 16., 55., Matijašević 40., Nenadović 84. minut za Bačku.

Bačka: Sabo, Bursać, Kiš, Gnjatović, Milijašević (Kujundžić), Arežina (Šijačić), Vrana (Temunović), Radmanović, Mezei, Bašić Palković (Nenadović), Matijašević (Malenčić).

Bajša: Šmit (Stojanović), Šević (Stevanović), Varga, Tamaš Nađ, Batori, Oliver Nađ, Vučković, Marinković, Savin, Krmar, Morović (Darko Rahić).

Na isteku 15. minuta izuzetan pas dodao je Radmanović do Bašić Palkovića, koji sa loptom utrčava u prazan prostor i matira Šmita za 1:0. U 40. minutu na semaforu je stajalo 2:0. Ponovo je na sceni bio Radmanović koji je preciznim pasom u prvi plan izbacio Matijaševića, koji postiže gol.

U nastavku utakmice Bačka je bila više raspoložena za igru. U 55. minutu Bašić Palković je postigao svoj drugi pogodak, dok je u finišu meča Nenadović postavio konačan rezultat na asistenciju Malenčića.

Nakon meča svoje utiske izneli su trener domaće ekipe Aleksandar Kopunović i strateg Bajše Oto Piri. Naredna dva vikenda, fudbaleri Bačke gostuju u Gajdobri ekipi Hercegovca i Vrbasu koji se bori za baraž.