Građani Palića i Malog Radanovca uznemireni zbog pucnjave – strah i osećaj nesigurnosti sve veći

Datum:

Stanovnici Mesnih zajednica Palić i Mali Radanovac izrazili su duboku zabrinutost nakon što su sinoć u kasnim večernjim satima zabeleženi pucnji u blizini Šištaka, iza Lovačkog udruženja.

Foto: Subotičke.rs

Prema navodima građana, pucnjava je trajala više od pola sata, a u porukama koje kruže društvenim mrežama i aplikacijama za razmenu poruka, navodi se da „policija nije smela da uđe“ na lice mesta.

Pročitajte još...

- Advertisement -

Na društvenim mrežama pojavila se i objava korisnika koji tvrdi da je „u 00:20 počelo redovno pucanje“ i da su „građani primorani da preživljavaju svakodnevne situacije koje liče na ratna stanja“. Posebno uznemirujuća je informacija da je, kako se navodi, pre nekoliko dana metak završio u sobi jednog domaćinstva na Radanovcu, nakon što je prošao kroz prozor.

Meštani apeluju na nadležne institucije da hitno reaguju i obezbede sigurnost u ovom delu Subotice. Sve više porodica izražava strah da puštaju decu napolje, a mnogi noći provode bez sna.

3 KOMENTARI

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!

Podelite na:

Pratite nas:

Najčitanije

Možda Vas zanima i ovo
Povezano

Subotički brodolom za Zvezdu: Spartak ugasio Zvezdu i ušao u finale KLS!

Košarkaši Spartaka plasirali su se u finale Superlige Srbije,...

Žednik slavio tradiciju: Fijakeri u Novom Žedniku (VIDEO)

https://youtu.be/NtcJjo4c4hA?si=nVp4FXNmuAbIHm3h Minuli vikend obeležio je pravi duh zajedništva u dva...

Dani lavande na salašu Authenta – mirisno leto u Zimoniću

Od 19. do 24. juna 2025. salaš Authenta u...

Dombos Fest 2025: Rambo Amadeus otvara 25. jubilarno izdanje!

Jedan od najneobičnijih festivala u Srbiji - Dombos Fest...