IT4Business konferencija održaće se u četvrtak, 21. novembra, na Velikoj terasi na Paliću. Konferencija će okupiti stručnjake iz oblasti informacionih tehnologija, prava i zaštite podataka, s ciljem osvetljavanja ključnih izazova digitalnog doba.

Glavne teme biće privatnost podataka u digitalnom dobu, zakonska regulativa: EU GDPR, EU AI akt, zakoni Srbije, zaštita ličnih podataka, kako unaprediti sigurnost u savremenom poslovanju, veštačka inteligencija – izazovi i mogućnosti.
IT4Business je prva konferencija u Subotici koja se bavi edukacijom o trendovima i rešenjima za digitalnu transformaciju biznisa a cilj ovog događaja je da poveže kompanije i organizacije čije poslovanje zavisi od digitalne transformacije sa stručnjacima iz oblasti informacionih tehnologija. Fokus je na mogućnostima i benefitima koje digitalna rešenja donose za unapređenje poslovanja.
Ova inicijativa je podržana od strane IPA programa prekogranične saradnje Mađarska-Srbija.
Predavači na ovoj konferenciji su sa bogatim praktičnim iskustvom, koji će pružiti detaljan uvid u regulative i tehnološka rešenja.
Učešće na konferenciji je besplatno, uz obaveznu prijavu na: www.it4business.rs/sr.