Odbojkaši Spartaka ubedljivi protiv Mladog radnika

U Hali sportova plavo-beli su nadigrali Mladi radnik rezultatom 3:1 u setovima, i tako se revanširali za poraz koji su doživeli u Požarevcu.

Odbojkaši Spartaka prvi set završili su u svoju korist sa 4 poena razlike (25:21), dok su u drugom setu bili dominantniji (25:18). Igru golubova krasio je odličan blok i želja za pobedomu, pa su plavo-beli momci opet ostavili srce na terenu!

Iako su domaćini želeli da se utakmica završi trećim setom, ekipa Mladog radnika se probudila. Bilo je napeto, nizao se poen za poenom, a gosti su uspeli u svojoj nameri, pa su treći set završili u svoju korist rezultatom od 24:26.

Spartak je u četvrtom setu došao do znatnije razlike od 20:15 koju je iskoristio na najbolji mogući način osvojivši četvrti set ubedljivom razlikom od 8 poena (25:17), za konačnih 3:1 u setovima.

Ovom utakmicom završen je ligaški deo Super lige za seniore. Spartak je, sa deset pobeda i osam poraza, zauzeo peto mesto na tabeli Superlige. Plej-of počinje sledeće nedelje.