FK Radnički Bajmok savladao Solunac u prijateljskom meču

Fudbaleri Radničkog iz Bajmoka u prvoj proveri na svom terenu savladili su ekipu Solunca iz Karađorđeva rezlutatom 2:1 (0:0).

Pred oko 200 gledalaca, na sportskom centru u Bajmoku, prvo poluvreme je proteklo uglavnom igrom na sredini terena bez golova. Jedino vredno pomena jeste prilika Nenada Milića koji je pogodio prečku lepim udarcem sa oko 18 metara, i lepa akcija gostiju kada je Milikiću šut odbranio Lebović.

Drugo poluvreme je donelo više uzbuđenja. Poveo je Radnički preko Davora Šimića na asistenciju Zdravka Maravića, da bi nekoliko minuta kasnije Kolundžija izjednačio na 1:1. Napadao je Radnički silovito i uspeo u 90. minutu da dođe do pobede golom mladog Mladena Petrovića.

Radnički je nastupio u sastavu: Lebović, D. Tosenberger, Vujić, Kolak, Miletić, F. Tosenberger, Šimić, Babić, Milić, Vukelić, L. Lebović. Igrali su još: Latas, Z. Maravić, U. Maravić, Marinković, Mitić, Stojanović, Kujundžić, Petrović, Bokić, Glišić, Radulović.
Solunac je nastupio u sastavu: Šmit, Paripović, Arežina, Samardžija, Slijepčević, Kangrga, Bogićević, Jerković, Đukić, Barna, Milikić. Igrali su još: Ćulum, Kolundžija.