Prijateljska utakmica završena nerešenim rezultatom

U prijateljskoj utakmici između Radničkog 1905 i Tavankuta, odigranoj juče, nije bilo pobednika.

Deset minuta nakon početka utakmice gosti iz Tavankuta došli su do prednosti. Odbrana Radničkog je zakazala, a Davor Šimić je bio precizan. Na poluvreme se otišlo rezultatom 0:1.

Pred sam kraj utakmice, u 75. minutu igre, domaćini stižu do izjednačenja zahvaljujući Radovanu Pajiću. Gol Milana Ivoševića, igrača Radničkog, koji je usledio, poništen je. Time je utakmica završena nerešenim rezultatom.

Drugi deo prvenstva Područne lige Subotice počinje u subotu, 6. marta, kada Radnički gostuje u Adi, dok će u nedelju snage odmeriti Preporod iz Novog Žednika koji dočekuje Budućnosti iz Savinog Sela, a Đurđin odlazi u Njegoševo.