Palačinka dan za proslavu završetka školske godine!

Datum:

Udruženje građana Tahles organizuje četvrti po redu „Palačinka dan“ u Maloj Bosni, koji će se održati u subotu, 21. juna 2025. godine, na sportskim terenima od 18 do 20 časova.

Pročitajte još...

- Advertisement -

Ovaj događaj, sada već prepoznatljiv po veselju i zajedništvu, slavi kraj vrtićke i školske godine okupljajući decu, roditelje, prijatelje i komšije.

Pripremljen je bogat program koji će osvojiti sve generacije – od plesnih i muzičkih nastupa do raznovrsnih igara i poligona za najmlađe. Deca će uživati u crtanju po licu, privremenim tetovažama i šećernoj vuni iz Brkine radionice, dok će se pod zvezdanim nebom prikazivati dečji bioskop na otvorenom. Za sve posetioce obezbeđene su besplatne palačinke i osveženje, jer radost i druženje najbolje se dele uz ukusnu poslasticu.

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!

Podelite na:

Pratite nas:

Najčitanije

Možda Vas zanima i ovo
Povezano

Danas počinje Memorijalni turnir „Boris Popović – Pop“: 20 ekipa u borbi za human cilj

Memorijalni turnir „Boris Popović – Pop“, koji se igra...

NBS zadržala referentnu kamatnu stopu na 5,75 odsto

Narodna banka Srbije (NBS) zadržala je referentnu kamatnu stopu...

Adriana Vilagoš briljira u Oslu – srebro za Srbiju na Dijamantskoj ligi!

Atletičarka Adriana Vilagoš, osvojila je sjajno drugo mesto u...