„Pica sa ananasom“ – film sa budžetom od 1800 dinara (VIDEO)

Datum:

Kad odlučite da se ubijete, agencija za samoubistva organizuje vaš poslednji, savršen dan. U jednoj rečenici, to je sinopsis filma „Pica sa ananasom“ mladih subotičkih umetnika, koji je doživeo svoju svetsku premijeru.

Pročitajte još...

- Advertisement -

Pred punom salom, gde se za subotički film, tražila karta više, glumačka ekipa filma Stefan Orovec, scenarista, reditelj i glumac, Jana Salamadić, mlada beogradska glumica u glavnoj ulozi u filmu i Vladan Grbić, glumac, sa budžetom od 1.800 dinara, napravili su film u trajanju od 38 minuta.

Ovacije koje je film doživeo bio je pravi podstrek za mladu subotičku ekipu, koja je sa puno uzbudjenja i energije dočekala svoju prvu, a nadamo se ne i poslednju premijeru.

Film „Pica sa ananasom“ je priča o lepoti življenja, o drugačijem pogledu na svet, koliko mi sami utičemo na sopstvenu sreću i koliko su važne male životne stvari.

Jana Salamadić, mlada beogradska glumica, nije krila uzbuđenje zbog rada i završetka na ovom projektu. Ona je ujedno bila i jedini član ekipe koja nije iz Subotice.

Sudeći po energiji mladih Subotičana, zaljubljenih u filmsku i pozorišnu umetnost, Subotica će se naći na filmskoj, produkcijskoj mapi. Inače, film je prikazan u okviru festivala “Youth, Jazz and Rock festa” koji se u gradu na severu Bačke organizuje po šesti put.

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!

Podelite na:

Pratite nas:

Najčitanije

Možda Vas zanima i ovo
Povezano

Nesreća kod Bikova: Istraga će utvrditi uzrok pada sportske letelice

Sportska letelica tipa Piper Tomahawk srušila se juče u...

Spartak pružio ozbiljan otpor aktuelnom prvaku države, ali bodovi ipak otišli gostima

U 6. kolu Superlige odbojkašice Spartaka ugostile su aktuelnog...

Novi detalji nesreće kod Bikova: Utvrđen identitet stradalog, pilot iz Bajmoka i dalje životno ugrožen

U blizini sportskog aerodroma „Bikovo“ danas kasno popodne dogodila...

Trinaesti dan štrajka glađu: Subotičani i dalje blokiraju Patriju uz poruke podrške Dijani Hrki

Trinaestog dana štrajka glađu Dijane Hrke, majke tragično nastradalog...