Pijani za volanom: Subotička policija isključila 137 vozača za nedelju dana!

Datum:

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici, tokom međunarodne akcije pojačane kontrole saobraćaja koja je sprovedena, od 16. do 22. juna ove godine, isključili su iz saobraćaja 137 vozača koji su upravljali vozilom pod dejstvom alkohola i dva vozača koja su upravljala vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Foto: Subotičke.rs

Za vreme trajanja akcije, u službenim prostorijama je zadržano 29 vozača koji su upravljali vozilom sa više od 1,20 promila alkohola u organizmu i osam vozača koji su upravljali vozilom u stanju potpune alkoholisanosti, sa više od 2,00 promila, što predstavlja nasilničku vožnju.

Pročitajte još...

- Advertisement -

Pored navedenih prekršaja, tokom sprovođenja akcije otkriveno je više od 433 drugih prekršaja.

Policijska uprava u Subotici apeluje na vozače da budu odgovorni u saobraćaju i da ne upravljaju vozilom ukoliko su konzumirali alkohol.

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!

Podelite na:

Pratite nas:

Najčitanije

Možda Vas zanima i ovo
Povezano

Zajednička selekcija srpskih i mađarskih filmova u okviru projekta FAFA na FF Palić

U okviru prekograničnog projekta FAFA - Filmska umetnost za...

Čisar: Politička čistka na Letnjoj pozornici – kultura pod partijskom kontrolom

Gradski odbor Stranke slobode i pravde u Subotici obaveštava...

Poskupeli i dizel i benzin

Danas od 15 časova litar evro dizela će koštati...