Poezija Katarine Pantović u UG Klara i Rosa

Datum:

U okviru programa „Književnost se vraća u Suboticu“, 29. marta, u 19 časova u prostorijama Udruženja „Klara i Rosa“ (Petefi Šandora 15), gostovaće pesnikinja Katarinu Pantović.

Pročitajte još...

- Advertisement -

Katarina Pantović je rođena 1994. godine u Beogradu. Osnovne i master akademske studije završila je na Odseku za komparativnu književnost sa teorijom književnosti na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu, gde je trenutno na doktorskim studijama.

Piše i objavljuje književnu kritiku, esejistiku, naučne radove i poeziju u periodici i naučnim zbornicima. Za svoju poeziju, naučni rad i uspeh tokom studija dobila je brojne nagrade. Član je uredničkog odbora izdavačke kuće Treći Trg. Živi i radi u Beogradu i Novom Sadu. „Unutrašnje nevreme“ je njena prva pesnička zbirka.

Razgovor sa Katarinom vodiće Stefan Basarić.

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!

Podelite na:

Pratite nas:

Najčitanije

Možda Vas zanima i ovo
Povezano

Pastor: Vozovi između Beograda i Budimpešte mogli bi da saobraćaju od 15. septembra, na svaka dva sata

Predsednik Saveza vojvođanskih Mađara Balint Pastor izjavio je da...

Velika akcija sakupljanja namirnica u Mesnoj zajednici „Gat“

Udruženje „Naše malo nekome je sve“ organizuje veliku akciju...

Humanitarna žurka u Caffe Plaža Baru na Paliću za decu na Kosovu i Metohiji

Humanitarna organizacija „Svi za Kosmet“ u saradnji sa Caffe...

Od elektronike do kreativnih radionica: Summer3p festival

23. Summer3p festival održaće se od 25. do 27....