Prva „Sandstorm“ trka u Subotičkoj peščari

Datum:

Sportsko udruženje Skyrunners organizuje prvu Sandstorm trku 8. marta 2025. godine, pružajući trkačima jedinstvenu priliku da istraže predele Subotičke peščare. Start i cilj biće kod jezera Tresetište, a očekuje se veliki broj zaljubljenika u trčanje i prirodu.

Foto: Northstorm OCR

Takmičari mogu da biraju između tri distance:

Pročitajte još...

- Advertisement -

20 km – za iskusne trkače,
10 km – za rekreativce,
5 km – za početnike i ljubitelje prirode.

Poseban fokus biće na damama, kojima su posvećene bogatije nagrade u odnosu na muške kategorije. Održavanje trke na Međunarodni dan žena simbolično promoviše ženski sport i zdrav život.

Organizatori ističu da je interesovanje nadmašilo sva očekivanja – trenutno je prijavljeno preko 300 takmičara, a prijave su otvorene do 28. februara. Takođe, naglašavaju da je reč o trail trci, bez prepreka karakterističnih za OCR trke.

Više informacija i prijave dostupne su putem sajta www.northstormocr.com i na društvenim mrežama Northstorm OCR.

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!

Podelite na:

Pratite nas:

Najčitanije

Možda Vas zanima i ovo
Povezano

Novi detalji nesreće kod Bikova: Utvrđen identitet stradalog, pilot iz Bajše i dalje životno ugrožen

U blizini sportskog aerodroma „Bikovo“ danas kasno popodne dogodila...

Trinaesti dan štrajka glađu: Subotičani i dalje blokiraju Patriju uz poruke podrške Dijani Hrki

Trinaestog dana štrajka glađu Dijane Hrke, majke tragično nastradalog...

Nezvanično saznajemo: Nesreća kod aerodroma Bikovo: Jedan povređen, jedan poginuo

Pre oko sat vremena u blizini aerodroma Bikovo pala...

Najavljena nova blokada kod Patrije: Građani poručuju da je protest „moralna obaveza“

Zbor građana Subotice najavio je novo okupljanje i blokadu...