Bačka i Radnički podelili bodove (FOTO+VIDEO)

YouTube video

Drugo kolo Vojvođanske lige “Sever” završeno je podelom bodova između Bačke 1901 i Radničkog 1905.

Pred punim tribinama na Stadionu kraj Somborske kapije utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1.

U petnaestom minutu igre gol za domaću ekipu postiže iz penala Dario Vojnić, a pred sam kraj prvog poluvremena, Miloš Vukelić postiže gol iz kornera.

Na pauzu se otišlo rezultatom 1:1.

Drugi deo utakmice bio je dinamičan.

Uzbudljivo igru krasilo je mnoštvo šansi na obe strane, ali je drugo poluvreme proteklo bez golova, pa je utakmica završena rezultatom 1:1.

U narednom kolu Radnički 1905 iz Bajmoka dočekuje ekipu Vojvodine iz Bačkog Gradišta, dok će Preporod iz Novog Žednika biti domaćin Bačkoj 1901.