Košarka: Golubovi slavili u Lazarevcu

Košarkaši Spartaka savladali su ekipu Kolubare u Lazarevcu rezultatom 81:83 (20:23, 24:16, 13:22, 24:22), u okviru 21. kola Admiral Bet Košarkaške lige Srbije.

Spartak je nastupio u sastavu: Burza, Hardi 14 , Jugović 12, Ilkić, Prlja 4, Dodić 6, Milisavljević 17, Gazibegović 1, Bojić 13, Sokolović 11, Barna 5.

Slavio je Spartak u veoma neizvesnom meču. Dobro su otvorili susret i imali dvocifrenu prednost u prvoj četvrtini.

U drugoj četvrtini domaći su se trgli i preokrenuli rezultat, da bi se na odmor otišlo sa pet poena razlike u korist Kolubare.
U nastavku susreta Spartak je bio bolji, ali su se domaći uspeli vratiti u meč i na minut pre kraja izjednačiti na 81:81.

Subotičani su svoj poslednji napad iskoristili da povedu i da uz malo sportske sreće uspeju da odbrane poslednji napad Kolubare i da slave.

Nakon nepotpunog 21. kola Admiral Bet Košarkaške lige Srbije Spartak zauzima 4. mesto sa osvojena 34 boda.