Košarkaši Spartaka ostvarili novu pobedu

Treće kolo Košarkaške lige Srbije završeno je pobedom košarkaša „Spartak Office Shoes”. Oni su u Beogradu savladali OKK „Beograd” rezultatom 86:89 u korist „Spartaka”.

Prva četvrtina završena je nerešenim rezultatom 22:22, kao i druga 26:26.

U drugom poluvremenu, Spartak je bio dominantniji, pa je treća četvrtina završena prednošću gostujućeg tima 19:26.
Poslednja četvrtina je pripala ekipi „Beograd” 19:15, ali to nije bilo dovoljno da na domaćem terenu poraze plavo — bele momke.

„Spartak Office Shoes” trenutno zauzma šesto mesto na tabeli sa osvojenih pet bodova.

Naredno, četvrto kolo, zakazano je za subotu, 15. oktobar, u Hali sportova kada će „Spartak” dočekati ekipu „Čačak 94”. Utakmica počinje u 19 časova.

Iz uprave košarkaškog kluba naglašavaju da će se ulaznice naplaćivati u iznosu od 200 dinara, ali da će sredstva prikupljena od kupovine karte za utakmicu biti preusmerena na finansiranje besplatnih treninga košarke za više od šest stotina dece iz Subotice i okolnih mesta.