Odbojkašice Spartaka ostvarile još jednu pobedu!

U 15. Kolu Superlige u ženskoj konkurenciji, subotički Spartak savladao je poslednjeplasiranu ekipu Novog Sada, rezultatom 3:0 u setovima (25:20, 25:12, 25:17).

Novosađanske su pružile dostojan otpor u prvom setu, ali osim kod rezultata 14:14, nisu ozbiljnije ugrozile rezultat Subotičanki. Prvi set završen je rezultatom 25:20.

Drugi set nastavio se dominacijom domaćih odbojkašica, pa je tako od rezultata 5:1, 10:4 i 22:8, Spartak ubeležio u statistiku i drugi set rezultatom 25:12.

Bledu igru u drugom, ekipa Novog Sada popravila je u trećem setu, ali bilo je to nedovoljno da se eventualno izbori za nastavak utakmice.

Rezultat trećeg seta bio je 25:17, za konačnih 3:0 u setovima za domaće odbojkašice.

Plave golubice ubeležile su sebi nova tri boda na tabeli Superlige i tako posle nekoliko turbulentnih superligaških godina, svoje mesto našle u gornjem delu tabele.