blank

Održana druga “Northstorm” trka na Paliću (VIDEO)

YouTube video

Na Paliću je održana druga po redu “Northstorm” trka, koja je privukla brojne takmičare i ljubitelje trčanja iz cele zemlje i regiona.

Ovaj sportski događaj, poznat po izazovnoj stazi i jedinstvenoj atmosferi, obuhvatao je 30 prepreka na stazi dugoj 13 kilometara i predstavljao je pravu “severnu oluju”. Pored izazovne staze, jesenji pljusak bio je još jedna prepreka koja je takmičarima dodatno otežavala ionako tešku stazu.

Nulta grupa se sastojala od najboljih takmičara u ovoj izuzetno teškoj sportskoj disciplini – trčanju sa preprekama. Bila je ovo borba na više nivoa, ali su svoju izuzetnu spremnost pokazali i prošlogodišnji pobednici.

blank
Foto: Subotičke.rs

Ana Spartana jedna od najboljih takmičarki koje Srbija ima u OCR trkama ocenila je palićku Northstorm trku izuzetnim ocenama. Ne zovu je za džabe Spartana. Za organizatore najvažnije je da je sve prošlo bez povreda.

Uz predivne prirodne pejzaže Palićkog jezera, učesnici su imali priliku da testiraju svoje fizičke sposobnosti i snagu volje. Trku je obeležilo sjajno sportsko raspoloženje, a organizatori su se pobrinuli da događaj prođe u savršenom redu, uz obezbeđene punktove za osveženje i medicinsku pomoć.

Palić je još jednom potvrdio svoj status kao atraktivna destinacija za sportske i rekreativne manifestacije, a svi prisutni su otišli kući puni pozitivnih utisaka i sa nestrpljenjem za nove izazove.

Imaš priču? Imaš vest? Budi i ti reporter!

Javi nam se!

Podelite vest sa prijateljima:

blank

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

blank
blank

Povezane vesti

Portal Subotičke.rs koristi kolačiće u cilju optimizacije funkcionalnosti i sadržaja sajta.
Korišćenjem portala prihvatate upotrebu kolačića.