Radnički 1905 ostvario ubedljivu pobedu na domaćem terenu (FOTO+VIDEO)

YouTube video

Sedmo kolo Vojvođanske lige „Sever” završeno je pobedom Fudbalskog kluba „Radnički 1905″ nad ekipom Sente. Nakon tri poraza, ekipa Radničkog je u Bajmoku uspela da zadrži tri boda.

Na samom početku utakmice, domaćini su startovali borbeno, što je rezultiralo prvim golom koji je postigao Srđan Orčić. U dvadesetom minutu igre, Nenad Milić postiže gol za 2:0, a nedugo zatim Orčić se ponovo upisuje u listu strelaca za 3:0. Pred sam kraj prvog poluvremena, gosti su zatresli mrežu domaćina, pa se na pauzu odlazi rezultatom 3:1.

Drugi deo igre Radnički je nastavio u istom tempu, ali bez uspešno realizovanih šansi. Svega nekoliko minuta pred kraj utakmice, Denis Babić postiže gol za domaću ekipu i stavlja tačku na utakmicu.

Radnički 1905 zauzima jedanaesto mesto na tabeli sa osvojenih osam bodova. U narednom kolu, ekipa iz Bajmoka gostuje u Zmajevu. Utakmica je zakazana za nedelju, 2. oktobar, sa početkom u 15 časova i 30 minuta.