Rukometaši Spartaka odigrali nerešeno u Lazarevcu

Gostovali su rukometaši Spartaka ekipi Kolubare u Lazarevcu u okviru 21. kola Super B lige grupa Sever-Centar. Nakon nerešenog prvog poluvremena Subotičani su imali vođstvo do poslednjeg minuta kada su domaćini izjednačili, pa je na kraju završeno 27:27 (10:10).

Kolubara: Filipović 5, Radovanović 2, Jelenić 2, Veljanović, Vasiljević 2, Spaswić 6, Martinović 1, Jovanović, Marić 1, Protić, Đorđević, Vujošević 2, Martinović N., Đurđević 6, Jelenić O., Mandić.

Spartak: Starčević, Momić 3, Miskin 5, Marić, Ivić, Potpara, Gašić, Spremo, Radosavljević 5, Perazić, Bukvić, Živković 3, Stevović 8, Laković 3, Vojvodić, Maksimović.

Prvo poluvreme proteklo je izjednačeno, igralo se gol za gol, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 10:10.

U drugo poluvreme Subotičani su ušli odlično i napravili seriju od četiri gola. U nastavku su domaćini izjednačili, ali u poslednjih desetak minuta Spartak je ponovo poveo i ima dva gola prednosti do poslednjeg minuta.

U samoj završnici Spartak nije iskoristio dva napada i Kolubara je to kaznila, te došla do izjednačenja u poslednjoj sekundi.

Spartak je sa ovim osvojenim bodom na dobrom putu da obezbedi plej-of koji obezbeđuje povratak u elitu.