blank

Sedam lista za predstojeće lokalne izbore u Subotici predalo potpise

U poslednjem trenutku, nekoliko minuta pre isteka zakonskog roka, u nedelju pre ponoći, liste za predstojeće izbore uspeli su da predaju predstavnici udruženja “Za kulturnu Suboticu” čiji je nosilac Marta Aroksalaši, grupa građana “Subotica danas” koju predstavlja Nataša Gregorčić, a ranije u nedelju, listu za lokalne izbore predao je i Željko Častvan, ispred “Subotica – naš grad”.

blank
Foto: Subotičke.rs

Do sada se za lokalne izbore u Subotici prijavilo sedam udruženja i političkih stranaka koji su uspeli da u zakonskom roku prikupe 1.000 potpisa. To su:
1. Lista „Subotica sutra“ – Stevan Bakić
2. Lista „I sada za zajednicu” – dr Balint Pastor
3. Lista “Za pravednu Suboticu” – Tomislav Žigmanov
4. Lista „Subotica protiv nasilja – biram Suboticu” – Nela Tonković
5. Lista “Subotica – naš grad” – Željko Častvan
6. Lista “Za kulturnu Suboticu” – Marta Aroksalaši
7. Lista “Subotica danas” – Nataša Gregorčić

Izborna komisija je u narednih 48 sati u zakonskoj obavezi da pregled predatu dokumentaciju posle čega će objaviti i konačnu listu kandidata za predstojeće lokalne izbore.

Imaš priču? Imaš vest? Budi i ti reporter!

Javi nam se!

Podelite vest sa prijateljima:

blank

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

blank
blank

Povezane vesti

blank

Oblačno

  Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda, današnja temperatura u Subotici kretaće se u rasponu od -2 do 1 stepen Celzijusa. Pročitaj još Oblačno Kurs dinara

Detaljnije »

Portal Subotičke.rs koristi kolačiće u cilju optimizacije funkcionalnosti i sadržaja sajta.
Korišćenjem portala prihvatate upotrebu kolačića.