„Spartak Office Shoes” stotkom došao do prvenca!

Košarkaši „Spartak Office Shoes” sinoć su pred mnogobrojnom publikom u Hali sportova savladali „Zlatibor Gold Gondola” u 3. kolu Košarkaške Super lige rezultatom 103:81 (23:25, 32:22, 27:24, 21:10).

Spartak: Dodić 8, Milisavljević 13, Bojić 23, Medarević 4, Sokolović 16, Milijašević 9, Ilkić, Prlja 2, Šarenac, Kojić, Gazibegović, Barna 28.

Zlatibor: Protić 12, Čabrilo 10, Đuran 10, Grubelić 21, Ponjavić 7, Votson 13, Milošević, Čorbić, Stojičić 8, Tejić.

U trećoj Superligaškoj utakmici košarkaši Spartaka savladali su Zlatibor pred svojom vernom publikom koja je i ovog puta došla u velikom broju.

Gosti su sa dve trojke dobro otvorili susret i poveli sa 11:8. Trgli su se zatim golubovi, pa su izjednačili preko Barne i Medarevića. Druga četvrtina protekla je u rezultatskoj klackalici, da bi na sredini četvrtine proradio Bojić koji je uz Barnu napravio prednost, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 55:45.

U nastavku susreta gosti su pogodili trojku i iskoristili jedan kontranapad, da bi Milisavljević ponovo poravnao.

Pri rezultatu 67:64 trener Subotičana Vladimir Đokić zatražio je tajm-aut nakon što je Zlatibor vezao nekoliko poena. Spartak je u nastavku dodao gas i preuzeo je meč u svoje ruke. Raspoloženi su bili Bojić, Milisavljević i Barna, pa je Spartak stigao do ubedljive pobede.

U narednom kolu Spartak dočekuje ekipu FMP iz Železnika. Meč je na programu 17. maja u 19 časova.