Spartak pobedio Partizan! Luka Bijelović priredio hladan tuš crno-belima! (VIDEO)

Odložena utakmica sedmog kola Superlige Srbije završena je senzacionalnom pobedom Spartaka! Na stadionu u Humskoj ulici, fudbalski klub „Spartak” je pobedio „Partizan” rezultatom 0:1!

U prvom poluvremenu nije bilo većih šansi. Jedinu priliku imao je Aleksandar Lutovac u trideset osmom minutu, ali je pogodio stativu, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0.

Drugi deo utakmice obeležile su šanse na obe strane.

U osamdeset šestom minutu igre Luka Bijelović sa dvadeset metara udaljenosti uspeo je da zatrese mrežu „Partizana” i tako stavi tačku na kraj utakmice!