Golman Lebović glavni akter utakmice (FOTO+VIDEO)

YouTube video

U prvom kolu Vojvođanske lige “Sever”, Radnički 1905 iz Bajmoka bio je domaćin ekipi Mladost iz Bačkog Petrovca (2:2).

Veljko Stojanović dovodi Radnički u vođstvo pogotkom iz kaznenog udarca koji je prethodno napravljen nad Nenadom Milićem, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvreme obeležilo je mnoštvo šansi obe ekipe.

Mladost je preuzela inicijativu i izjednačila rezultat, a samo nekoliko minuta kasnije prešla je u vođstvo (1:2).

Nekoliko sekundi pre kraja utakmice, ekipa Mladosti pravi prekršaj nad golmanom Stefanom Lebovićem, što je rezultiralo da sudija pokaže na belu tačku.

Kazneni udarac izveo je golman Lebović (2:2).

Sledeće kolo Radnički 1905 gostuje u Subotici protiv Bačke 1901. Utakmica je zakazana za subotu, 20. avgust, sa početkom u 17 časova.