Karate klub Spartak Enpi na turniru “Memorijal Oliver Tomić” u Kruševcu

Karatisti Spartak Enpija osvojili su šest medalja na Međunarodnom turniru “Memorijal Oliver Tomić” koji je održan proteklog vikenda u Kruševcu.

U konkurenciji od preko 700 takmičara iz pet država karatisti Spartak Enpija su nastupili sa tri takmičara koji su osvojili pet zlatnih i jednu bronzanu medalju.

Zlatnu medalju osvojio je tim u sastavu Pavle Kerleta, Tadija Todorović i Medard Bakota.
Sa dve zlatne medalje u borbama pojedinačno – ipon i sanbon okitili su se Pavle Kerleta i Tadija Todorović, a Medard Bakota osvojio je bronzu pojedinačno u katama.

Narednog vikenda Subotički karatisti će u Senti učestvovati na Prvenstvu Vojvodine, a u toku su i pripreme za 24. “Super Enpi kup” koji će se održati 19. marta u Subotici.