TSC očitao lekciju Šturmu na pripremama u Turskoj

Fudbaleri TSC-a savladali su kandidata za osvajanje Austrijskog šampionata na poslednjoj proveri u Antaliji rezultatom 3:1 (1:0).

TSC je u poslednjoj proveri pred put za Srbiju nadigrao trostrukog šampiona Austije i definitivno pokazao da će biti kandidat za sam vrh prvenstva SuperLige Srbije.

Poveli su Topolčani golom Milan Radina i završili prvo poluvreme sa prednošću od 1-0. U nastavku su gosti izjednačili preko Manrita, da bi TSC ponovo poveo lepom akcijom koju je golom krunisao Petar Ratkov.

Konačan rezultat postavio je Saša Jovanović, koji je dobro reagovao u šesnaestercu Šturma nakon odbijene lopte.

Za ekipu TSC-a su nastupili: Ilić, Antonić, Ćvetinović, Čalušić, Stojković, Radin, Kuveljić, Jovanović, Đakovac, Vukić, Ratkov. Igrali su još: Tomanović, Krpić, Rašid, Čolić, Milosavić, Seke, Krstić