Džudo sekcija Bajmok-Spartak uspešna na Regionalnom školskom prvenstvu

Regionalno školsko prvenstvo Vojvodine u džudou za učenike osnovnih i srednjih škola održano je proteklog vikenda u SPC „Vojvodina”. Na ovogodišnjem takmičenju učestvovalo je preko 1000 učenika i učenica osnovnih i srednjih škola.

Takmičari Judo sekcije Bajmok-Spartak bili su i ovog puta uspešni!

Učenica Tamara Tanasković osvojila je drugo mesto do 57 kilograma i obezbedila plasman na Republičko školsko takmičenje koje će biti održano 25. aprila u Beogradu.

Drugo mesto na takmičenju zauzele su Aliz Toth do 25 kilograma sa sjajne četiri pobede i jednim porazom i Emina Mezei do 56 kilograma koja je takođe obezbedila plasman na Republičko takmičenje u Beogradu.

Treće mesto i bronzane medalje u I grupi osvojili su Veljko Đukić do 31 kilograma i Tamara Kokanović do 34 kilograma.

Dario Kujundžić uz dve pobede i dva poraza, završio je na 5 mestu i nije uspeo da se domogne plasmana na Republičko takmičenje.

Takmičare je predvodio trener Vladimir Tanasković.