“Golubice” poražene u Subotici, plavi slavili u Beogradu

Odbojkašice Spartaka sinoć su na svom terenu poražene od Železničara iz Lajkovca sa 1:3.

Spartak je poveo sa 1:0 (25:17), a u drugom setu Železničar je uspeo da izjednači (21:25), nastavivši dobru igru i u trećem setu (24:26) došao je do vođstva od 1:2, da bi na kraju odneo ubedljivu pobedu u četvrtom setu (13:25) koja mu je obezbedila trijumf u ovoj utakmici.

Istog tog dana, odbojkaši Spartaka u Beogradu su pobedili Crvenu zvezdu sa 3:1.

U prvom setu „plavi“ su izgubili sa 13:25, ali su taj gubitak nadoknadili u drugom (25:21). U trećem setu Spartak uspeo da ostvari bolji rezultat (25:22), da bi u poslednjem obezbedio pobedu (25:18).