“Golubice” trijumfovale protiv Kolubare!

Fudbalerke Spartaka savladale su u gostima Kolubaru sa 1:12.

Led je probila Oršoja Vajda golom u 12. minutu, koja se nakon dužeg vremena upisala u listu strelaca. Tri minuta kasnije, Vesna Milivojević postiže gol, da bi se Anastasija Ćirić u razmaku od dva minuta – dva puta upisala u listu strelaca, u 29. i 31. minutu.
U 37. minutu Tijana Filipović postiže pogodak za Spartak, pa je prvo poluvreme završeno vođstvom “golubica” od 0:5.

U drugo poluvreme plavo-bele devojke su ušle sa još više snege, elana i želje za dominacijom koju su i ostvarile. Tijana Matić upisala se u listu strelaca tri puta, u 47,58. i 86. minutu, kao i Tijana Filipović koja je golove postigla u 64. i 89. minutu. Violeta Slović postiže pogodak u 52. minutu, da bi 10 minuta nakon nje protivnička ekipa postigla jedini gol na utakmici protiv plavo belih devojaka golom Slađane Lazarević.

U 82. minutu mrežu domaćina zatresla je Kajli Devis.