“Golubice” ubedljivo overile jesenju šampionsku titulu

Pobedivši juče Požarevac na svom terenu sa 5:0 (1:0), plavo-bele devojke su još jednom pokazale zašto im pripada prvo mesto na tabeli Super lige Srbije.

Prvo poluvreme obeležilo je vođsvo od 1:0. Gol je u devetom minutu postigla Tijana Filipović.

Tokom drugog poluvremena, “golubice” su naprosto plesale po terenu, pa su se golovi samo nizali.

Sara Pavlović postigla je pogodak u 65. minutu, a samo sedam minuta kasnije Tijana Filipović se opet upisuje u listu strelaca. U 84. minutu Anastasija Ćirić donosi još jedan gol za Spartak, dok je poslednji, peti u nizu, postigla Tijana Matić na samom kraju utakmice, u 90. minutu.