KMF Spartak ne mrda sa dna!

Crna serija futsalera Spartaka se nastavila i u 16. kolu Druge lige. Ovoga puta Subotičani su pretrpeli poraz na svom terenu od Ekonomista iz Beograda rezultatom 4:7 (2:2).

Strelci: Mijatović 16., Guberinić V. 20., Arežina 26., Čičić 38. minut za Spartak, Glavonjić 7., 35., 36., Mihić 15., 23., 31., Denić 32. minut za Ekonomist.

Spartak: Nedić Nedo, Guberinić Miodrag, Mijatović Mario, Arežina Momčilo, Guberinić Veselin, Čičić Milan, Vlajnić Saša, Gnjatović Marko.

Ekonomist: Sekulić Ognjen, Popović Stefan, Mihić Dimitrije, Jovović Vladimir, Denić Miloš, Stanić Jovan, Marjanović Andrija, Stamenković Marko, Dodić Milan, Tomić Đorđe, GlavonJić Miloš, MilosavlJević Nikola, Jović Nikola, Jurošević Sergej.

Iako desetkovani Subotičani neigranjem nekoliko bitnih igrača uspeli su da odigraju ravnopravno prvo poluvreme i na odmor odu sa nerešenim rezultatom.

U nastavku je ipak duža klupa gostiju došla do izražaja što je rezultiralo krajnjim ishodom. U narednom kolu Spartak putuje u Niš gde će se sastati sa Kalčom.