Lana Virc osvojila dva trofeja u Nišu

Proteklog vikenda terenima Teniske akademije „Živković” u Nišu održan turnir druge kategorije iz evropskog kalendara u konkurenciji junior i juniorke do 16 godina. Spartakova teniserka Lana Virc je u pojedinačnoj konkurenciji osvojila drugo mesto, dok je u parovima bila prva.

Lana Virc je u polufinalu  bila bolja od Teodore Vlajić i slavila rezultatom 2:6, 7:6, 6:2.U finalnom meču izgubila je od domaće igračice Anastasije Cvetković  7:6, 3:6, 3:6.

Subotičanka je šampionsku titulu u parovima osvojila  sa Teodorom Vlajić pobedom nad srpsko – makedonskim parom Đuričković – Zafirofska rezultatom  6:3, 6:4.