Rezultati fudbalskih utakmica

U okviru Vojvođanske lige “Sever”, Tavankut je osvojio tri boda, pobedivši Mladost iz Turije rezultatom 2:1. Mrežu gostujuće ekipe zatresao je Dario Vojnić u 33. minutu sa 18 metara, da bi u 57.minutu Tavankućani poveli sa 2:0, a strelac je bio Nebojša Skenderović. Domaćini su do kraja utakmice imali četiri do pet šansi koje nisu iskoristili, dok su gosti svoju šansu pretvorili u gol u 88. minutu.

Utakmice područne lige završene su ubedljivim pobedama.
Momci Radničkog 1905 iz Bajmoka nisu pružali otpor domaćinima iz Savinog Sela, što je dovelo do rezultata 4:0 za Budućnost, dok je Preporod bio ubedljiv nad ekipom Đurđina, pa je Novi Žednik slavio rezultatom 3:0.