Rezultati fudbalskih utakmica odigranih proteklog vikenda

Tavankućani su ostvarili treću pobedu za redom! Ovoga puta savladali su Bačku iz Pačira sa 1:0.

Na samom početku utakmice, u drugom minutu, golman Sabo napravio je nesmotrenu grešku, što je iskoristio Dario Vojnić koji postiže gol i dovodi Tavankut u prednost. Igralo se sa dosta šansi, ali je utakmica zavrešna rezultatom 1:0!

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Radnički 1905 Bajmok doživeo je poraz od Obilića iz Zmajeva (7:3), dok je Preporod Novi Žednik uzeo tri boda pobedivši Proleter sa 3:0!

KMF Spartak prekinuo je niz poraza, pobedivši Fortunu iz Futoga. Nikola Maksimović upisao se u listu strelaca četiri puta, Nemanja Lazić tri puta, Goran Popović dva puta, dok je Andrej Ivković postigao jedan pogodak. Utakmica je završena rezultatom 10:3.

“Leteći Bajmočani” doživeli su poraz od strane ŽAK Juniora. Poluvreme je završeno nerešeno 3:3, dok je utakmica završena rezultatom od 6:5 u korist ŽAK Juniora.

Golove za “Leteće Bajmočane” postigli su Cvetković Marjan u 11. i 27. minutu, Stojanović Veljko u 30. i 38. minutu i Marinković Miloš u 20. minutu.