Rukomet: Spartak savladao Lavove

Proteklog vikenda rukometaši Spartaka ugostili su na svom terenu ekipu Lavova iz Beograda u okviru 10. kola Super B lige. Subotičani su slavili sa 32:23 (13:12) i tako zabeležili petu ovosezonsku pobedu.

Spartak: Marić 1,Vojvodić, Potpara 5, Kuburović 4, Miskin 2,Maksimović, Spasić 6, Laković 5, Spremo 2, Lisov, Bukvić 1, Ivić 1, Ivanišević, Ćosić 2, Kolarić 1, Cmiljanović 2.

Lavovi: Stanković 7, Nosović, Medenica 3, Jovanović 2, Petrović 2, Milinković 1, Komarica 1, Savić, Ilić 1, Isaković 1, Vasić, Nađ, Đorđević, Cmiljanić 5, Vokši.

Prvo poluvreme proteklo je u rezultatskoj klackalici s obzirom da su gosti pružali solidan otpor. U nastavku je Spartak odigrao mnogo kvalitetnije i nije dozvolio protivniku da ga ugrozi.

Najefikasniji u domaćem timu bili su Spasić, Potpara i Laković, dok je kod gostiju najraspoloženiji bio Stanković koji je postigao sedam golova.

U narednom 11. kolu Subotičani putuju u Bačku Palanku gde će snage odmeriti sa ekipom Lavovi.