Odbojkašice izgubile od crno-belih dama

Izabranice Mirjane Musulin izgubile su juče u Beogradu sa 3:1 od Partizana.

Odbojkašice Spartaka su dobro započele meč i odličnom igrom uspele da obezbede pet poena prednosti i reše prvi set u svoju korist rezultatom 25:20. U ranoj fazi prvog seta plavo-bele su imale blagu prednost, ali je set završen rezultatom 25:21 u korist domaćina.

U trećem setu plavo-bele devojke su imale četiri uspešna as-servisa, Jerković i Dragović su imale po dva uspešna bloka, ali je sreća bila na strani crno-belih, pa je set završen rezultatom 25:23 za crno-bele devojke.

Četvrti set je prošao bez greške za ekipu Partizana i završen je ubedljivim rezultatom 25:17, za konačnih 3:1 za crno-bele.

U dvorani Sportskog centra “Master” nisu zaigrale Stojanović Bjanka i Filipović Vasja.

“Golubice” se i dalje nalaze na devetom mestu tabele sa osvojena dva boda.