Spartak poražen u Bačkoj Topoli

U jučerašnjem prijateljskom susretu na stadionu Akademije fudbala u Bačkoj Topoli, između TSC-a i Spartaka, palo je ukupno pet golova, a na kraju je slavio domaći tim sa 3:2.

Subotičani su, preko Nikole Srećkovića, u 20. minutu došli u vođstvo, ali je Mihailo Banjac u 34. minutu izjednačio na 1:1, te je tim rezultatom završeno prvo poluvreme.

Nedugo nakon početka drugog poluvremena Vladan Vidaković zatresao je mrežu domaćina u 50. minutu i opet doveo Spartak do prednosti. “Plavi golubovi” su imali nekoliko šansi koje nisu iskoristili, dok je Vasilije Đurić iskoristio svoju šansu i u 74. minutu izjednačio na 2:2.

Konačan rezultat odredio je Vladimir Silađi koji donosi pobedu TSC-u pred sam kraj utakmice, u 88. minutu.