blank

Članovi udruženja “ZaJedno” pomagali na poljoprivrednom gazdinstvu u Ljutovu

blank

Članovi udruženja „ZaJedno“, odrasle osobe sa invaliditetom, već godinu dana sprovode svoje radnookupacione aktivnosti, a juče su posetili poljoprivredno gazdinstvo Stevana i Jelene Čović u Ljutovu.

blank

Saradnja sa porodicom Čović uspostavljena je ranije i veoma je važna za naše članove. Naši čanovi juče su imali priliku da učestvuju u aktivnostima koje se odvijaju u gazdinstvu. Učestvovali su u pripremi slame za malterisanje unutrašnjih zidova farme organskih jaja, malterisanju blatom, hranjenju koka, pripremi bagremovih stubova za postavljanje ograde i druženju sa našim domaćinima. U prelepom ambijentu farme, naši članovi su mogli da osete atmosferu rada u prirodi i da deo vremena posvete domaćim životinjama. Sudeći po njihovom zadovoljstvu koje nisu krili, nadamo se ponovnom dolasku i saradnji sa porodicom Stevana i Jelene Čović – kaže Marija Martić iz udruženja “ZaJedno”.

Imaš priču? Imaš vest? Budi i ti reporter!

Javi nam se!

Podelite vest sa prijateljima:

blank

Comments are closed.

blank
blank

Povezane vesti

Portal Subotičke.rs koristi kolačiće u cilju optimizacije funkcionalnosti i sadržaja sajta.
Korišćenjem portala prihvatate upotrebu kolačića.