Đurđin se iz Zmajeva vratio bez bodova

Fudbaleri Đurđina gostovali su ekipi Obilića u Zmajevu u okviru 24. kola Vojvođanske lige grupa Sever i pretrpeli poraz rezultatom 6:3 (2:0) u veoma sadržajnom meču sa čak 9 pogodaka.

Strelci: Koprivica 35., 52., Vujošević 40., 63., Marković 82., 90. minut za Obilić, Stantić 47., 87., Polovina 73. minut za Đurđin.

Obilić: Vučetić, Šmit, Krstić, Kolibarov, Koprivica, Marković, Uzelac, Avdalović, Kecman, Jušković, Vujošević. Igrali su još: Knežević, Šmit, Peković, Lazić.

Đurđin: Ključik, Horvatski, Šomođi, Polovina, Bilbija, Vuković, Stantić, Vidaković, Sarić A., Mihailović, Balać. Igrali su još: Sarić D., Peić, Deli, Kujundžić, Mesaroš.

U narednom, 25. kolu Đurđin igra na svom terenu protiv poslednjeplasirane ekipe Ravangrad 2018 iz Sombora.