Fudbal Superliga: Podela bodova na “Čairu”!

Fudbaleri Spartaka gostovali su juče u Nišu ekipi Radničkog i uspeli da osvoje vredan bod.

U meču 13. kola Mozart bet Superlige izabranici Aleksandra Keržakova imali su prednost golom Todoroskog u prvom poluvremenu, ali su na kraju ipak odigrali nerešeno 1:1 (0:1).

Strelci: Todoroski 7. minut za Spartak, Ivelja 67. minut za Radnički.

Radnički: Rosić, Jamkar, Vojnović, Petrović, Jovanović, Stajić, Pejović, Frej, Ilić, Mesarović, Škrbić. Igrali su još: Ivelja, Traore, Petrov.

Spartak: Vulić, Bjelović, Ćalasan, Kerkez, Stanojev, Tanasijević, Todoroski, Tošeski, Ubiparip, Vidaković, Đurasović. Igrali su još: Stajković, Lukić, Prijović.

Spartak je poveo na samom startu kada je na asistenciju Tošeskog pogodio Todoroski. Nakon gola igralo se uglavnom na polovini domaćina, a Subotičani su vrebali priliku iz kontranapada.

U drugom poluvremenu rezervista Ivelja je pogodio u 67. minutu za izjednačenje, a na kraju meča poneo je epitet najboljeg aktera susreta. Na kraju meča trener Aleksandar Keržakov je rekao da je zadovoljan bodom s obzirom da je domaćin bio bolji rival.