“Golubovi” doneli bodove iz Novog Pazara

Meč 5. kola plej-aut Mozzartbet Superlige između Novog Pazara i Spartaka igrao se juče u Novom Pazaru gde su Subotičani ostvarili trijumf rezultatom 1:0 (0:0), golom Babića.

Strelac: Babić 75. minut za Spartak.

Novi Pazar: Mirković, Bojat, Azemović, Sise, Anan, Adešina, Momčilović, Karaklajić, Suma (Opara), Srećković, Ljajić. Igrali su još: Kahrović, Islamović, Knežević, Opara, Petković.

Spartak: Vulić, Mijailović, Bogićević, Ćalasan, Stanojev, A. S. Đurasović, Lukić, Krsmanović, Todoroski, Tomović, Mudrinski. Igrali su još: Mijić, Kerkez, Babić, Kolins, Tošeski.

U prvom delu meča viđeno je nekoliko poluprilika. U finišu prvog poluvremena ofanzivac Novog Pazara Suma imao je priliku da svoju ekipu dovede u vođstvo, ali je sa bele tačke pogodio stativu.

Spartak je kaznio domaćina u 75. minutu, kada je rezervista Babić odlično šutirao i pogodio nebranjeni deo gola Mirkovića i tako postavio konačan rezultat ovog dvoboja.

U narednom, 6. kolu plej-auta Spartak putuje u Surdulicu gde će igrati protiv domaćeg Radnika.