Košarka: Spartak Office Shoes lako savladao Novi Pazar

Košarkaši Spartaka su, u okviru 24. kola Admiralbet košarkaške lige Srbije, sinoć u Hali sportova savladali goste iz Novog Pazara rezultatom 99:84 (34:12, 26:15, 16:30, 23:27).

Spartak: Hardi 15, Jugović 14, Ilkić 3, Prlja 8, Dodić, Milisavljević 14, Danilović 18, Sokolović 13, Bojić 10, Barna, Cvetinović 4, Gazibegović.

Novi Pazar: Brunčević 16, Tali 7, Salihović, Numanović, Mikavica 5, Radomirović, Gutalj 11, Pavlović, Nikolas 8, Bakić 9, Bukomirović 2, Islamović 6.

Subotičani su slavili šesti put za redom.U prvom poluvremenu su potpuno dominirali i napravili rezultatsku razliku. Spartak je odlično igrao odbranu i slomio Pazarce kontranapadima, tako da su Pazarci teško dolazili do poena, uglavnom iz pozicionog napada.

U drugom poluvremenu, Spartak se opustio, pa su gosti to iskoristili da ublaže poraz. Kod domaćih, najefikasniji su bili Danilović sa 18, Hardi sa 15 poena, a kod gostiju Brunčević sa 26 i Mikavica sa 14 poena.