“Lokosi” ne daju vrh

Fudbaleri Lokomotive slavili su na gostovanju protiv Hajduka u Bačkom Dušanovu rezultatom 1:4 (1:3) i tako zadržali lidersku poziciju na tabeli Gradske fudbalske lige.

Strelci: Lukić 22. minut za Hajduk, Trešnjić 26., Đukanović 32., Nosković 36., Lukić 66. minut za Lokomotivu.

Hajduk: Vojnić, Franović, Maljković, Dakić, Lukić, Katić, Ramović, Novak, Đorđević, Bukurek, Radišić. Igrali su još: Ilić, Jurić, Grbić.

Lokomotiva: Malbašić, Žigić, Kujundžić, Tatalović, Vučković, Lukić, Đukanović, Grabež, Nosković, Marunić. Igrali su još: Savić, Prijić, Đukanović, Borović.

Domaćin je poveo već u 22. minutu preko Lukića, ali je već u 26. minutu Trešnjić poravnao rezultat. Đukanović je doneo prednost Lokomotivi u 32. minuti, a nakon toga i kapiten Nosković pogađa za 1:3 što je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu “Lokosi” su u 66. minutu postigli još jedan prelep pogodak, a strelac je bio Lukić za konačnih 1:4.

Naredne nedelje Lokomotiva dočekuje ekipu Žednika, dok će Hajduk na gostovanje protiv Elektrovojvodine.