Partizan pobedio Spartak (1:2)

Kako se i očekivalo, utakmica na praznom stadionu u Subotici bila je veoma neizvesna do samog kraja.

Spartak je imao priliku da dođe do vođstva u prvom delu susreta, kada je mladi Luka Bijelović iskoristio dobru loptu koja je završila pored gola. U 25. minutu Spartak je uspeo da zatrese mrežu gostujućeg tima, ali je gol poništen.

Partizan dolazi do vođstva u 34. minutu, kada je Takuma Asano iz šesnaesterca poslao loptu u gol.

Jedan od najboljih igrača Spartaka, Lazar Tufegdžić, izjednačio je rezultat postigavši gol u 60. minutu.

Deset minuta kasnije, Partizan postiže gol za konačnih 1:2, kada je Šćekić glavom sa pet metara zatresao mrežu Spartaka.

Spartak je imao šansu na samom kraju utakmice, ali je Nemanja Stevanović odbranio jedanaesterac Milanu Marčiću u 90. minutu.

U nadi da će doneti tri boda, Spartak se okreće sledećoj utakmici, 21. novembra, kada gostuje u Ivanjici.