Rukomet: Spartaku izmakla pobeda!

Rukometaši Spartaka ugostili su ekipu Inđije u okviru 16. kola Super B lige i pretrpeli poraz u Hali sportova rezultatom 22:23 (9:9).

Spartak: Ivić, Miskin 5, Marić, Kuburović 1, Laković, Spremo 2, Bukvić A., Cmiljanović 3, Radojičić, Bukvić D. 2, Milinković 3, Spasić 2, Kolarić, Ćosić 4, Maksimović, Vojvodić.

Inđija: Mašić 3, Milovanović, Draško, Mladenko 2, Dušanić, , Abramović 3, Grozdić 1, Draško Marko, Radovanović 7, Bogojević, Stojićević, Rakocije 5, Panović 2, Kovačević, Milovac, Škarić, Živković.

Subotičanima je pobeda izmakla u poslednjim minutima susreta. Ni dva gola prednosti nisu bila dovoljna na dva minuta do kraja meča.

Gosti su uspeli da preokrenu rezultat i na kraju slave uz malo sreće. Spartaku je ovo peti poraz u tekućem šampionatu i nalazi se na 6. poziciji sa 19 osvojenih bodova.