Šampion testirao Subotičane na Kipru

Fudbaleri Spartaka odigrali su juče još jedan kontrolni meč u sklopu priprema za nastavak sezone. Protivnik je bila Crvena Zvezda, aktuelni prvak naše zemlje, koja je savladala Subotičane rezultatom 3:1 (1:0).

Strelci: Lučić 22., Nikolić 46., Mijatović 65. minut za Crvenu Zvezdu, Ubiparip 82. minut za Spartak.

Crvena Zvezda: Popović, Nikolić, Spajić, Dragović, Radojević, Mijailović, Kanga, Olanjinka, Knežević, Lučić, Endiaje. Igrali su još: Draškić, Milosavljević, Rodić, Šljivić, Kabić, Stamenić, Mitrović, Mijatović.

Spartak: Vulić, Prijović, Ćalasan, Bogićević, Tošeski, Đurasović, Krsmanović, Stanojev, Bijelović, Todorovski, Mudrinski. Igrali su još: Manojlović, Martinović, Babić, Lukić, Kolarić, Ubiparip, Kolins.

Rezervista Ubiparip uspeo je u finišu meča udarcem sa distance da postigne pogodak i ublaži poraz.