Bačka izgubila od Jedinstva

Bačka je u Staroj Pazovi doživela poraz od Jedinstva (2:0) u 15. kolu Srpske lige “Vojvodina”. Prvo poluvreme proteklo je mirno, bez značajnijih prilika, pa se na odmor otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu, u 51. minutu, Strahinja Lazić je imao izglednu priliku da dovede domaće u vođstvo. Tri minuta kasnije, Slavoljub Đokić je doneo prednost za domaću ekipu, da bi Nenad Perović u 61. minutu, iz penala, udvostručio vožstvo i doneo pobedudomaćem timu.

Jedinstvo: Jovišić, Lazić (Rinđić), Kačar, Gavrilović (Tošić), Đokić (Maoduš), Zeljković (Šarac), Nikolić, Vasović, Parović, Krkobabić, Ivetić.

Bačka 1901: Filipović, Đurović, Bjedov, Simić, Mezei, Matijević, Manojlović, Provči, Bošković (Šafranj, Pavlović), Lazić, Bursać.

Bačka u subotu, 7. novembra, dočekuje Radnički 1912 iz Sombora, u okviru 16. kola Srpske lige Vojvodina.