Spartak odigrao nerešeno sa Napretkom

U okviru 13. kola Super lige Spartak je u Kruševcu odigrao nerešeno (1:1) sa Napretkom. U napetoj utakmici, Kruševljani su odlično odigrali u prvom poluvremenu, što je rezultiralo golom Miroljuba Kostića u 31. minutu. Tokom drugog poluvremena, Spartak je počeo da opseda gol domaćina, a mreža domaćina zatresla se u 75. minutu golom Milana Marčića.

Napredak: Stević, Marjanović, Milunović, Leković (Ćuković), Mršić (Milovanović), Mijić (Milošević), Ostojić, Kostić, Spremo (Melunović), Milovanović, Kočić.

Spartak: Marčić, Bijelović (Baić), Dujmović, Denković (Srećković), Tufegdžić, Dunđerski, Milošević, Šimura (Vidaković), Savković, Ivančević, Tekijaški.