Veslači Palića na regati u Beogradu

Proteklog vikenda na Adi Ciganliji u Beogradu održana je 3. regata Kup Srbije i 2. kolo Omladinske lige Srbije na kojima su veslači Palićkog kluba ostvarili zapažene rezultate.

Andrej Vuksan – junior.

Treće mesto i bronzanu medalju u disciplini 1xJŽA osvojila je Teodora Blagojević, zlatnom medaljom su se okitili Luka Pragai i Andrej Vuksan u disciplini 2-JMA.

Četvrto mesto osvojio je Ivan David sa veslačem Veslačkog kluba, “Danubius 1885” Danilom Krgovićem u disciplini 2xJMA.

Peto mesto osvojila Reka Katona u disciplini 1xPŽ, a takođe peto mesto zauzele su i Laura Malatinski i Teodora Blagojević u disciplini 2xJŽA.

Šesto mesto zauzela je Laura Malatinski u disciplini 1xKŽ.

Tamaš Arnold i Aleksa Neorčić ovog puta su ostali bez plasmana u finalu u disciplini 2xKM.