Bačka savladala Vojvodinu iz Perleza sa 2:1

Na stadionu kraj Somborske kapije Bačka je slavila sa 2:1, pobedivši Vojvodinu iz Perleza.

U 24. minutu crveno-beli su poveli zahvaljujući Luki Đuroviću, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Bačka je bila bolji rival, ređala je šanse i održavala prednost, ali je u 69. minutu ostala sa igračem manje. Nemanja Bursać dobio je drugi žuti karton, što su protivnici iskoristili i u 71. minutu izjednačili rezultat.

Bačka se trudila da pronađe put do pobede i sa igračem manje, ali je do trijumfa došla tek u zaustavnom vremenu.

Miloš Manojlović, koji je ujedno bio igrač utakmice, zatresao je mrežu golmana Miloša Ranđelovića i doneo tri boda “bačkistima”!