Odbojkaši i odbojkašice Spartaka ostvarili ubedljive pobede

Muški odbojkaški klub Spartak u nastavku Super lige ostvario je pobedu u gostima, porazivši Novi Pazar rezultatom 0:3 u setovima.

Loša igra Novog Pazara osetila se gotovo u svim setovima, što je rezultiralo ubedljivom pobedom gostiju. Prvi set je završen rezultatom 20:25.

Drugi set je protekao u znaku slabog servisa Novopazaraca, puno grešaka u napadu, pa je Spartak bio ubedljiv u drugom setu koji je završen rezultatom 13:25. U trećem setu se činilo da su se momci Novog Pazara vratili u igru, ali je set završen u korist Spartaka 19:25, pa je meč završen konačnim rezultatom od 0:3.

Odbojkašice Spartaka pobedilesu Beograd rezultatom 3:1. U Hali sportova izabranice Mirjane Muslin ostvarile su važnu pobedu u nastavku Super lige.

Povele su rezultatom 25:20, dok su u drugom setu posustale, pa su Beograđanke osvojile drugi set 20:25. Devojke Spartaka su imale siguran servis i blok, pa su treći set osvojile ubedljivim rezultatom od 25:14, dok je četvrti set završen 25:19.