TSC rutinski protiv Lučana

Fudbaleri TSC-a upisali su novu pobedu u Mozzart bet Superligi. Izabranici Žarka Lazetića ugostili su juče na TSC Areni ekipu Mladosti iz Lučana i bez većih problema trijumfovali rezultatom 4:1 (1:0).

Strelci: Ćirković 2.,67., Pantović 58., Jovanović 71. minut za TSC, Veličković 77. minut za Mladost.

TSC: Ilić, Krstić, Antonić, Stojić, Milosavljević, Radin, Stanić, Pantović, Petrović, Ćirković, Jovanović. Igrali su još: Vulić, Kuveljić, Šoš, Vlalukin, Milovanović.

Mladost: Stamenković, Ćirković, Andrić, Cvetinović, Leković, Tumbasević, Pejović, Varjačić, Veličković, Udovičić, Frajdej. Igrali su još: Bajić, Dobmimani, Žunić, Lopez, Ćirić.

TSC je upisao 14. ovosezonski trijumf protiv ekipe Mladosti koja nije došla u Bačku Topolu samo da se brani i osvoji bod. Igralo se otvoreno na obe strane, ali je na kraju mnogo kvalitetniji rival zasluženo slavio.

TSC je dominirao i stvarao šanse, a zahvaljujući golmanu Stamenkoviću gosti su primili samo četiri gola. U narednom kolu TSC putuje u Suboticu gde će snage odmeriti sa Spartakom koji je u ovom kolu upisao bod na gostovanju protiv Čukaričkog.